Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kontakt hiba? Vagy rossza a...

Kontakt hiba? Vagy rossza a konfiguráció?

Figyelt kérdés

A gépem megzavarodott. Kezdem tehát az elejétől.


1-2 hete furcsa hangot adott ki indításkor: nekem felpörög ilyenkor az összes venti, meg egy kicsi alapzaj és ennyi az indítás. De 1-2 hete ezt csinálja? Bekapcolom Ventinlátor zaj, és az alatt lévő kis alapzalj helyett olyan hangot ad ki mintha egy ferrari búgatná a motorját. Ez tart 3-4 másodpercig aztán elmúlik. és Megy a gép. Aztán. Telepítettem rá a Ford Racing 3-at, ott az Avast-om lekapott 2 trójai vírust. Az FR3-at letöröltem. Utána azt kezdte el csinálni, hogy amikor kedve tartja, a billentyűzet lámpája kialszik, az egér fénye is elmegy, és nem reagál semmire. Ma is gondoltam töredezettség mentesítem, dolgozik a gép dolgozik, és egyszer csak, a kis narancssárga lámpa kialszik (ami a dolgozást jelenti) A billentyűzet lámpája kialszik és az egér fénye is. És SEMMI!!!! Marhára idegesít. Nincsen rajta HARD RESET gomb, így kikapcsolni is csak úgy tudom, hogy hosszan nyomom a bekapcsológombját. Egyszerűen már mar az ideg tőle. Ja és még olyan is volt, hogy bejelentkezett bejött a háttérkép, és NEM VOLTAK KIRAKVA AZ IKONOK! CSAK a start menü volt, de az is hiába, mert a billentyűzet meg az egér megint nem ment, és a gép sem dolgozott. Ma azt kérte indítsam újra , mert sikerült letörölnöm egy felesleges progit. :) O Újraindítom. Szépen kimegy, meg minden, újraindul a monitor kiírja, hogy NO SIGNAL. Vártam pár percet hátha ad neki jelet a gép, de nem adott. Tehát se kép, se hang. Az elején mindig pittyeg 2-őt, hogy nyomjam meg az F1-et megnyomom és elindul. De most még az a 2 pityegés sem hangzott el. Tegnap 5 pittyegés volt egymás után és ott is! Se kép, se hang! Még azt is hozzáadnám, hogy a múltokr elindítottam a Ford racing 2-t. Megy a bemutatója, én addig gondoltam bedugom a hangszóró, kanócát a gépbe. (a hang a monitor hangszórójából jött ami nem volt valami jó hangszóró) Ok Bedugtam, a játék, ott abban a pillanatban lefagyott, és a gép hangszóróján is a játék bemutatójában lévő zene zúgott, és a kép is megállt. Mi lehet a gond? ja még annyit, hogy van olyan, hogy amikor bekapcsolom a gépet, akkor csak a háttér van, de se tálca se ikonok sehol. Azok majd csak 3-4 perc után szoktak bejönni. De miért?????? idegesítő!!! :@!


Összefoglalva: Újraindításnál nincs kép, a billentyűzet plusz az egér elmegy a géppel együtt és semmi sem reagál semmire, újraindításnál néha nem pittyeg amit kéne neki(2-őt) Ha mégis pittyeg akkor vagy 5-öt egymás után vagy 2-őt (ami jó) Az ikonok, nehezen jönnek be, és van amikor meg sem jeleníti, úgy fagy le mindennel együtt. Meg néha akkor is fagy, amikor hozzádugok valamit. tegnap találtam egy trójait, azt kiszedtem a gépből. Meg indításnál mintha egy Ferrarti búgatnánk olyan a hangja néha.


Mi lehet a gond? Alaplap hiba? Videokártya?


Konfiguráció:


RAM: 1GB

MEREVLEMEZ: 80GB

Videokari: Ati Radeon HD 5550 1GB DDR2.

Processzor: Intel Pentium Dual Core 3.0Ghz.

Rendszer: Windows XP Professional SP3

DirectX: 11.0 version.


Mi lehet a gond? Újratelepítés nélkül meg lehet úszni?


2012. jan. 22. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a gépet újra kellene telepíteni!
2012. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jenci ***** válasza:
Mindenképpen újra kell telepíteni.Ha ez nem segít,akkor az alaplapra tippelek.
2012. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem akarom. Más megoldás nincs?
2012. jan. 22. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
De , mégtöbbet szorakozol vele , tönkrebaszod és veszel 1 komplett ujj configot
2012. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akor imádkoz hátha segít

vagy ad el bontónak és gond letudva

.

nem akarod??

akor mit akarsz?:D

irj egy regényt rizsázni ugyis tudsz

2012. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most tényleg NEM AKAROK dicsekedni, de már kb 50%-os sikernél tartok a gépemmel. Töredezettségmentesítettem, és azóta egyre kevesebbszer fagy le, akad meg, avagy nem reagál valamire.
2012. jan. 23. 18:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Nincs igazatok. Minek újratelepíteni, amikor kiderült, hogy csak KONTAKT hiba volt. Bevittük a szervízbe, és kiderítették, hogy a RAM NEM ÉRINTKEZETT MEGFELELŐEN AZ ALAPLAPPAL!!!
2012. febr. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!