Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » COD: Modern Warfare 2 PS3-on...

COD: Modern Warfare 2 PS3-on tényleg tönkreteheti a konzol olvasófejét?

Figyelt kérdés

A napokban különböző fórumokon azt olvastam , hogy ez a játék tönkre vághatja a konzolt. Mivel minden adatot a lemezről tölt be közvetlen és így egyfolytában ugráltatja a léptetőmotort ide oda.

Ez mennyire igaz mert a napokban kaptam meg a játékot de nem merek vele játszani :S :S :S nem akarom hogy elpusztuljon miatta a playstation 3 Slim gépem


2012. jan. 22. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kb ilyen ne tegyel a DVD lejatszoba DVD-t mert elromlik az olvasofeje... Nagy baromsag, egyszer ugyis minden elektronikus keszulek tonkre megy, es ha pont ez lesz a baja azsem most lesz, es nem a CoD miatt. Hameg még van ra garancia ingyen javitjak. A konzolod max attol pusztulna el ha egy gyemantcsiszolo fejet raknad bele a DVD helyett...
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyeséget összehordani... Én XBox360-on mindent lemezről játszok (winchesterem nincs amire fel lehet tenni) és egyszer sem volt még baja a Boxnak, pedig már 3 éves...
2012. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
honnan olvasná máshonnan? ha nem a lemezről?
2012. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pl: a hdd-ről mert bizonyos játékok felmásolják oda a tartalmat aztán néha igénybe veszik a lemezt
2012. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!