Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely tápegység márkák a...

Mely tápegység márkák a legbízhatóbbak a gamer/éjjel, nappal járó gépekbe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Chieftec-eket preferálom.
2012. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Chieftec/Fsp/Cooler Master/Corsair/Seasonic/Enermax stb... Persze a nagy táp gyártóknak is vannak gyengébb modelljei, de nem veszélyesek a gépre.

Am ha leírod milyen gépbe alá kell mondunk tápot.

2012. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

valami noname 300w-os L&C-s tápom van kb tíz éve, kb 3-4 éve folyamatosan megy és nemvolt még gond vele...


mellesleg nem tudom mi romolhatna el benne, max a ventilátor,de azt jelzi a gép. a kondik meg kb 20-évig bírják szóval mégis mi baja lehet egy tápnak? világosítsatok meg.

2012. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd össze a két kezed. Am hallottál már a különböző védelmekről? Elárulom hogy a minőségi tápoknál nem viccből van több mint egy tucat.
2012. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
no remélem azért egy pár biztosítékot tett bele valami szorgos thaiföldi dolgozó :D de jó ötlet,holnap meg is nézem... a többi védelem szerintem csak maszlag, teljesen felesleges, hacsak nem a magasfeszültségről lopod a villanyt :D
2012. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát azért nem feleslegesek. Jó pár "halott" gépet láttam szar táp miatt.
2012. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy elég furán fog fel a dolgokat :)
2012. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Chieftec/Fsp/Cooler Master/Corsair/Seasonic/Enermax stb... Persze a nagy táp gyártóknak is vannak gyengébb modelljei, de nem veszélyesek a gépre.

Am ha leírod milyen gépbe alá kell mondunk tápot.


Majd 2 hónap múlva vennék egy i7 2600k procit egy asus alaplappal azt hiszem elég a p67-es videokari meg 6970


Azért várok hogy a videkariknak az új széria milyen lesz,jobb fogyasztásuk lesz?


A gép game,videoszerkesztéshez is lenne.

2012. jan. 22. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:

"mégis mi baja lehet egy tápnak?"


Igaz régi példa, de anno ment úgy tönkre gépem, hogy a tápegységben eldurrant pár kondenzátor a bekapcsolás után, a veszteséglista:

-Alaplap

-CD-író

-Videókártya

-Tápegység természetesen

Igaz hogy ez egy régi használt gép volt, ami értéktelenebb, de ha a jelenlegi gépem menne így tönkre az nem kevés pénzbe kerülne, és még ha garis is, akkor is szar ha egy hétig nincs géped, miközben melóznál rajta.


Amúgy én is a felsorolt márkákat ajánlom. Chieftecből a CTG széria, FSP-ből HEXA.

2012. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy Chieftec CTG-500 elég lenne, persze ha ha sok HDD-d vagy ODD-d lesz vagy netán tervezel a jövőben valami sokat fogyasztó dolgot akkor lehet ezen "növelni"
2012. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!