Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehez az alaplaphoz ez a...

Ehez az alaplaphoz ez a videókártya?

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]

VGA: [link]


2012. jan. 24. 14:04
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
Kell, de ilyen alaplapot nem vennék. Mi a fenének rá az AGP slot?...
2012. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ~ cCorEe ***** válasza:

szerintem már megvan neki.

amúgy meg ez egy hybrid lap. van rajta agp/pci-e és ddr/ddr2-es ram foglalat. az ilyet azoknak csinálták akiknek mondjuk van egy régi agp-s lapok mondjuk 2gb ddr1-es ramja és lga775ös cpu foglalata.


ismerős vett ilyet mert volt 2 gb ddr1es ramja meg egy agp-s vga-ja, tönkrement az alaplapja és vett egy ilyet bele 2 magos procit és már nem is volt annyira rossz gépe.

2012. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 _Jessy_ ***** válasza:
Ha megvan, akkor mind1, de ha újítok, akkor vennék egy valamivel jobbat. Ha több alkatrészt le kell cserélni miatta, akkor integrált VGA-val, aztán az jó addig, amíg nincs pénz ilyen kártyára.
2012. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ~ cCorEe ***** válasza:

az is megoldás.

amúgy a kérdésre válaszolva menni fog de eléggé visszaveszi a teljesítményét hogy csak x4 módba

2012. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 _Jessy_ ***** válasza:
Sorry, én vagyok hülye. Úgy "olvastam", hogy kell-e videokártya. Hogy miért, azt ne kérdezzétek, mert én sem tudom :D Egyébként fog menni, de kb. olyan, mint az én előző megoldásom, lesz egy géped igen gyenge grafikai teljesítménnyel, amíg nem cserélsz hardware-t
2012. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!