Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az az etron vezérlő, és...

Mi az az etron vezérlő, és miért nem ajánlja senki az azzal rendelkező alaplapokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Etron USB3 vezérlő és azért nem mivel sok esetben használatakor kék halállal találkoznál.
2012. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy elég fos USB3 vezérlő. Vagyis olyat is hallottam már hogy nem maga a vezérlő a fos, csak a drivere, de ki tudja mi az igaz, meg hogy mikor adnak ki normális drivert hozzá...

Azért nem ajánljuk mert ha az USB3 portokat akarod használni, könnyen lehet hogy lefagy, kékhalálozik, nem ismeri fel amit beledugsz meg ilyen "apróságok".

2012. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A személyes kedvencem egérrel történt: Elég szép volt hogy az egér mutató "félbe szakadt" és meg három szorozódott. :)(Etron vezérlős a lapom) és utána pár perce rá a gép is le fagyott!
2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is szép baleset :D

De minek dugtad USB3-ba az egeret? :D Akkora sávszélesség azért nem kell neki :D

2012. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem direkt volt. Szépen kötöztem mindent befele kissé "kómásan" és nem figyeltem mit hova. Aztán mikor ez előjött néztem egyet, de szerencsére leesett hogy biztos az USB3-ba lett dugva. Akkor cseréletem vissza a lapomat egy működősre.
2012. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!