Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videó kártya lenne a...

Milyen videó kártya lenne a legjobb számomra?

Figyelt kérdés

FSB 800 alaplapom van.

Folyamatos játékra használom a gépemet, az Nvidia 7200GS videó kártya feladta a harcot néhány hónap alatt.

Lehetőleg ne méreg drága 100.000 Ft-os videó kártyákat írjatok.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jan. 24. 16:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

gratuláok de attól még kb. 2002 es géped van minden cuc bene akkörüli

Metin2Mester

hát nem mondok semmit örülj neki

látszik hogy nem értesz a gépekhez kicsit sem csak akkor mért mondod hogy nem ösrégi

ez nem bántás ez tény

nem kell adat

mivel amiket irtál aból egyértelmüen látszik milyen gép

2012. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tényleg nem azért de 1 magos procitól ne várj sokat.. meg ez amit linkeltek videó kártya se izom kártya új játékok nem hiszem, hogy mennének szépen..
2012. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nekem nem is új játékok kellenek, annyira azért nem vagyok függő. Elég ha 1-2-t elvisz... Egyébként meg látom itt annyi számítástechnikai zseni van, hogy már meg sem merek szólalni. Attól még hogy 1 magos proci van a gépemben lehet még 2011-es is, vagy erre szerintem nem is gondoltok. :)
2012. jan. 29. 05:20
 24/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy 1 magos procid van és azt 2011ben vetted, attól még NEM 2011es az a proci. Az 1 magos P4 procikat ha jól tudom 2002ben adták ki, tehát 10 éve. Azért nem mindegy:)
2012. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!