Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az elhasználódott laptop...

Az elhasználódott laptop akkumlátorokba lehet életet lehelni?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 4 éves laptopom és az akksija már durván gyenge, az operációs rendszer szerint cserélni kéne. Kb. 5-10 percet bír maximum. Van vmi módszer, amivel növelni lehet az élettartamát? Nem 2 órás üzemidőt szeretnék megint, hanem legalább 20-30 perceset.
2012. jan. 25. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Új aksit vegyél.De most te is segíthetsz ha nem túl nagy kérés.Kattints a linkre,fontos.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2012. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Én nem tudok róla, hogy lenne megoldás a természetes elhalálozás esetére. Már pedig a tiéd annak néz ki, a 4 éves élettartam normális, sőt még jónak is mondható.

Van ahol akkukat újítanak fel, de ez cellák cseréjével történik illetve az elektronika újraprogramozásával, és árban alig olcsóbb, mintha vesz egy másikat az ember.

Ha úgy gondolod, hogy még több évet kinézel ebből a laptopból és kellene hálózat nélkül is használni, akkor érdemes elgondolkodni egy új (utángyártott) akku megvételén.

2012. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
varázspálcával esetleg.
2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok, hogy pld a ceruza elemeket ha felrázom vagy kicsit megmelegítem, akkor egy kis plusz energia nyerhető ki belőle.
2012. jan. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!