Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 560TI-rol mi a velemenyetek?

GTX 560TI-rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
igaz hogy meghibasodik?, nem megbizhato?( a garancia alatt romlik el kapok ujat vagy megjavitjak?)
2012. jan. 26. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy milyen gyártótól? Am a GTX560Ti az nV jelenlegi sorozatának talán egyetlen érdemi étele. Am igen a legtöbb TDR hiba ezzel van.
2012. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
msi-re gondoltam, de mi az a tdr hiba?
2012. jan. 26. 16:57
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]

Az MSI jó gyártó. A mennyibe lenne?

2012. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

vegyél inkább egy 6870-est...

az a 10%os hátrány nem igen érzékelhető...ami megakad a 6870esen , az megakad az 560ason is..

de kb egy 20assal olcsóbban megkapod...

és nincs vele tdr b@sz@kodás...

2012. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

amugy mindegy hogy melyik gyártótól veszed, mert a TDR az kifejezetten nV betegség....


és az nV még nem lépett ez ügyben..

(kivéve azt a feszmoduláló MANUÁLIS progit amivel kitörölheti a s.ggét mindenki)

2012. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"amugy mindegy hogy melyik gyártótól veszed, mert a TDR az kifejezetten nV betegség...."

És szerinted én miért kérdeztem rá a gyártóra? Elárulom nem a TDR miatt, hanem azért mivel kérdezte hogy megbízható-e? Na itt számít a gyártó.

Am abban egyet értek hogy a HD6870 jobban megérné, de meg is kérdeztem hogy mennyiért tudná beszerezni ezt.

2012. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én nem neked válaszoltam HART, hanem a kérdezőnek... de kedves hogy magadra veszed XD
2012. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, csak már megszoktam hogy napi szinten belém kötnek :)
2012. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A TDR hiba nem fizikai hiba.

és mivel megint jönek ki az új driverek (már van béta) vélhetöleg javitsák a 560Ti tdr hibáját.

amugy kiváncsi lenék hogy akinek tdr hibája gyakoribb anak mikyen egyéb eszközei vanak

kezdve a táppal...

2012. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ott a topik amit linkeltem. Gondlom va róla néhány említés. Am ha már TDR az nV elég sokat tökölt már egy új driveren, lassan kész lehetne...
2012. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!