Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon HD 6770 1 GB videókárty...

Radeon HD 6770 1 GB videókártyához érdemes venni egy i5-ös procit, vagy elég egy i3-as? (sandy bridge persze) Vagy várjak addig amíg az intel kidobja az iGPU nélküli procjait? (iPon-on olvastam, hogy lesz ilyen)

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább i5. Hamarosan úgyis teret hódit az i7 és a többiek.iGPU pedig drága lesz.
2012. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
I5 2300 sztem tökéletes lenne mellé :)
2012. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak játékra kel akkor egy Phenom II X4 960T, persze nem nagyon tudom mennyre vagy kibékülve az AMD-vel.
2012. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

i3-ast választanék.

Ár/érték arányban jobb, játékokhoz (feltéve h ahhoz kell) amúgy is egy jó videokártya a fontosabb.

2012. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
i3 vagy 960T
2012. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ezeknek az iGPU nélkülieknek amennyi értelme van...

A 2380P-nek és a 2450P-nek csak, csak, de az i5 2550K-nak kb semmi.

Amúgy meg mire lenne a gép? Azt meg nem tudom ma már én nem vennék annyira 2 magos CPU-t, de mivel nem tudom mire kell így...

2012. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha AMD akkor 960T
2012. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy játékra kell, bocsi.

Én úgy gondolom, hogy az iGPU nélküli intel procik olcsóbbak lesznek mint a többi, ezért lenne talán értelme várni.

Az AMD procikkal meg azért nem vagyok kibékülve mert szerintem ezekkel a 8 magosokkal eléggé zsákuccába mentek. Az összes új játéknak az az ajánlott rendszerkövetelménye, hogy "any quad core". Nem tudom, hogy kihasználja-e egyátalán valami a 8 magot, így egy AM3+ os platformot nem tudom hova lehet még a jövőben majd upgradelni.

Egy LGA-1155-ös platformba meg celerontól i7-esig, de még az Ivy-bridge is belemegy majd

2012. jan. 28. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Most el kell mennem néhány órára ha megfelel amikor hazajövök mindent részletesen leírok.
2012. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Na itt vok csak last minute disznóölésen vettem részt.

Elárulom nem nem mentek zsákutcába a 4 modulosokkal. Amúgy meg már a faszom ki van hogy mindenki játék miatt rinyál. Igen játszani 4 magnál nem kell több, de elárulom hogy a számítógépen nem csak játszani lehet, lehet mondjuk értelmes dolgokat is csinálni. Láttad te hogy tömörítésben milyen jó az FX8150? Nem hinném. Vagy épp renderelésben? Azt se. Amúgy meg maga a bulldozer architektúra igenis hogy jó lett, nem kell fanyalogni(na majd a trinity megmutatja). Amúgy meg a piledriver lesz a bullok után AM3+ ba, és megsúgom egy processzort főként nem a magok(mi esetünkben modulok) határozzák meg, szóval igen van hova fejlődni. Amúgy meg ha ráérsz akár megvárhatnád a tavaszt jön a Trinity(és gondlom az ivy bridge is) és meglátjuk milyyen lesz(valszeg jó) és akkor az FM2 révén egy igen időt álló platformba is fektethetnél.

2012. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!