Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 8800gt Nvidia videokártyám...

Egy 8800gt Nvidia videokártyám van, Win7-et használok és ha elindítom a játékot akkor fél percre rá befagy a windows és a kártya nem válaszol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet driver hiba. ám az egész gép lefagy v mi?
2012. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bakur12 ***** válasza:
melegedési hiba. rakj egy hőmérséklet mérő progit ami a vga temp-t méri s meglátod mennyire melegszik. ha 80 fok felett van akkor ez a probléma. s akkor kikell cseréld a kari ventillátorját.
2012. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább driver hiba,80fok felett bőven jó...
2012. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bakur12 ***** válasza:
80 fölött előbb utobb kiég s mehet a szemétbe...
2012. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már egy ideje használom ezt a videokártyát és eddig még nem volt semmi problémája. Sokan említettétek hogy túlmelegedett, tudnátok adni egy linket ahonnan esetleg letudom szedni ami biztonságos és jó?

Első kommentelőnek: játék befagy,windows nem. (tudom hogy azt irtam, bocsánat. az megy rendesen) nyomok egy crl + alt+delet-t bezárom a játékot és kapok együzenet hogy: Display driver has stopped respoding and recovered.

2012. jan. 28. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
GPU-Z, AIDA64 Exreme Edition. próbáld ezekkel a programokkal megnézni h hány fokos. GPU-Z az tuti írja.
2012. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

GPU hőmérséklete a meghajtó szerint:76

GPU hőmérséklete (ADT7473 szernzor):68

PCB (kártya) hőmérséklete a meghajtó szerint:57

ADT7473 szenzor hőmérséklete:57,5

bocsánat nem vagyok teljesen képbe ezen téren úgyhogy minden hőmérséklettel kapcsolatos dolgot leírtam:) de ha jól gondolom ez magas érték...és mit tudnák tenni ez ellen?

2012. jan. 28. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
túlmelegedik. fújasd ki, vagy ha az se segít pasztázd le újra.
2012. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!