Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot akarok venni, de nem...

Laptopot akarok venni, de nem tudom milyet! Vki esetleg tud mondani vmi hasznos infot?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá és így félek, hogy átvernek! A sulihoz kell a laptop és sulis dologokat akarom rajta rendezni, netezni akarok rajta, meg filmeket letölteni, nézni meg! Tud vki ajánlani, hogy milyet vegyek?
2009. máj. 29. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha játszani nem akarsz akkor gyakorlatilag tök 8 milyet veszel mert az összes laptop jó netezéshez meg filmezéshez.
2009. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
küldj egy mailt nekem az msncímeddel, ott könnyebben tudok segíteni
2009. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ne hidd el, hogy bármelyik jó. Pl olyat amiben Core Duo van ne is vegyél pénzkidobás elavult a proci a többihez képest. Lehet, hogy csak netezés filmezés de attól még integrált karival se ajánlatos. Nem ajánlom a FUJITSUT se. Én ha ajánlanom kell HP Pavilion 5 dv 1120-eh. Testvéremnek vettem egy ilyet márciusban. 160000 ft. Nagyon jó. AMD X2-vel és Ati HD 3450 el. Csak annyi a baj vele, hogy gyárilag minden rajta van. VISTA vírusírtó stb.
2009. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bátyámnak ASUS laptopja van.Nagyon szereti.

Nekem a gépházam ASUS, és én is szeretem.Három éve van meg és kb. 5× , ha lett újratelepítve.

2009. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!