Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékok mennének ezen...

Milyen játékok mennének ezen a gépen?

Figyelt kérdés

[link]


xD


2012. jan. 28. 14:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
GTA 1 lowon :)
2012. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Test Drive III akadna rajta
2012. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

talán, ő... supermario

de szerintem egyszerűbb lenne úgy kérdezni mi nem megy el

2012. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Hülye kérdés!
2012. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom.
2012. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Azigen a winyók kiteszik az ára harmadát. Szerintem tudod te nagyon jól hogy milyenek mennének rajta és hogy :)
2012. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Most őszinte leszek ne sértődj meg: Tököm ki van azzal hogy valami vérpistike f@sz meglátja a legdrágább cuccokat és akkor azt dobjuk össze tegyünk fel egy ilyen kérdést és az milyen vicces lesz. Elárulom nem vazze, kúrvára nem vicces.

Inkább valami értelmes dolgot csinálnál, vagy csesztesd szüleidet/barátnődet.

Amúgy látszik hétvége van...

2012. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
aknakereső szaggatna!
2012. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj Hart, de nehezedre esett volna azt írni, hogy "ezen a konfigurácíón mennek a legújabb játékok", vagy átlépni szó nélkül ezen a kérdésen. Kérdem én, akkor minek van a gyakori kérdések témában a hardverek kategória, hogy durván illemtelen, trágár szavakkal ellátni a kérdezőt? Vagy tisztességes és hozzáértő választ adni. Megáll az ember esze. Miért kell így leminősíteni ezt az oldalt?
2012. febr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

Nem az oldalt minősitette Hart. hanem a kérdezőt!!!!!

És teljes mértékben igaza van. az unatkozo (vad barm ok) ne itt irogassanak (hü ly e) f@sszopó kérdéseket, amire k.-ra nem érdekli a sz@ros válaszok hada. Tényleg inkább bosszantsa a szüleit. vagy m@szturbáljon. Az oldalon a hardverek kategória pedig pont nem az ilyen hüly e kérdésekért van!!! hanem azoknak akiknek tényleg kérdésük, vagy gondjuk van.!!!!!Amúgy ezen a konfiguráción nála soha semmi nem fog elfutni mert (k.u.rvára) nem veszi meg soha a jó (b üdös) életbe, mert egy kis hüly-e gyerek. Ha telne neki rá akkkor (kur vára) megvette volna és már vörösre köckulta volna a szemeit!!!

2012. febr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!