Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a hardverteszt.hu-val...

Mi a baj a hardverteszt.hu-val? Szerintem van olyan jó mint a túlértékelt PH! .

Figyelt kérdés

Sokan szidják, de miért?

A másik kérdésem: Mi a fenéért van itt ennyi "hozzáértő" válaszoló. Nem akarok neveket mondani, de vannak itt akik értenek hozzá egy picit, de akkor a a szájuk hogy na...


2012. jan. 28. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem éppen a legprofibb oldal, láttam már rajta jópár baromságot, ellentétben a PH!-val.
2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért? Talán mert a cikkekben érthetően írnak, nem pedig ezer szak szót használva hogy menőzzenek?
2012. jan. 28. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted a PH!-n menőzésből használnak szakszavakat? Hát nagyon el vagy tévedve. Inkább mondjuk úgy hogy a PH! cikkek nem az átlag Pistikéknek szólnak, hanem a hardverekben jártas embereknek, akik értik ezeket a kifejezéseket. Sokkal szakmaibb oldal mint a hardverteszt.
2012. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

1-2 baromság az tényleg van rajta. PH! viszont elég jó oldal. Full részletesen leírnak mindet és tök érthetően.

Amúgy nagy a szája pár embernek? én nem vettem észre :)

2012. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"nem pedig ezer szak szót használva hogy menőzzenek?"

Ez rohadt jó. Am Sylar jól írja, semmi tudással nem is fogod érteni. Am a második kire vonatkozik?

2012. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt most nem fejteném ki, de te is bennük vagy Hart!

Am látom PH!-nak egyeduralma van :)

2012. jan. 28. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Áááá!

Na fasza...

2012. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond, gondolom én is benne vagyok, sokan nem csípik itt a stílusom, meg is kapom a lepontozást ha kell, ha nem. De attól még nagyon sokszor igazam van, ha tetszik, ha nem.
2012. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén? Szerintem is benne vagy te is :)

Bár kb leszarom, olyan "hozzáértő" véleményére nem adok aki nem tud egy cikket elolvasni PH!-n a szakszavak miatt, aztán le szól...

2012. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!