Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet feljebb húzni a...

Hol lehet feljebb húzni a processzoromat?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy játszok egy játékon az Aionon..és van egy oldal ahol leírják h megye-e a játék vagy nem.elv mennie kéne szaggatás nélkül..arra tippelek,hogy nincs fel húzva a procim teljesen(intel core duo 2.8)..a biosban nem vagyok szakértő..hol tudom megnézni,hogy felvan e húzva ill. hol tudom felhúzni? FONTOS!!
2012. jan. 30. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen a videokártyád? Egyébként csak úgy nem szabad húzni, mert még a végén leégeted a procidat. Ésszel szabad, és csak akkor van értelme ha CPU limited van( Ha a proci nem tudja kihajtani a VGA-t). És gondoskodni kell a megfelelő hűtésről, amihez a gyári nem elég proci húzása esetén. Tehát fontos lenne milyen VGA-d van.
2012. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nos a hűtőm nem gyári hanem valami elég komoly:) a videókártyám Nvidia GeForce 8600GT ami elég jó a fridd drivereivel
2012. jan. 30. 11:25
 3/15 A kérdező kommentje:
friss*
2012. jan. 30. 11:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a VGA miatt nem megy jól, kicsit tévedésben vagy, a 8600GT nagyon messze van a jó kártyától. Ahhoz a 2,8-as Core 2 Duo alapjáraton is több mint elég.
2012. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
pedig elv ezzel a kártyával is mennie kéne mert haveromnak integrált kártyálya van átmenetileg mert a régie tönkrement és megyneki rendesen:/ szóval a procim a nemjó..most vett egy új procit ő is és neki így megy szaggatás nélkül
2012. jan. 30. 11:36
 6/15 anonim ***** válasza:

felhúzhatod de nincs értelme


vga s z a r


nem bántani akarlak ez így van cseréld ki

2012. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jolvan köszi:)
2012. jan. 30. 11:56
 8/15 Pj0tr ***** válasza:

olyan nincs, hogy nincs felhúzva a procid rendesen.

Milyen és mennyi a RAM. 256-os a VGA? Oprendszer?

Milyen beállításokkal játszol?

2012. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kingmax asszem ez a neve a ram nak és abból 4 giga..a vga-m igen 256-os és win 7 64-bit esem van..ha minimumra tolom a grafikát akkor ugyan úgy megy mintha maxon vinném:S
2012. jan. 30. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy nem is a géppel van baj hanem valami szoftveres gond van. Windows mikori telepítés? Legújabb driverek vannak fent? A játékhoz patch meg ilyenek fent vannak? stb...

Mert egy 2,8GHz-es Core 2 Duo biztos hogy nem kevés egy 8600GT alá, ennél sokkal jobb VGA-k alá is jó.

2012. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!