Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy recseg a vinyóm valamiért : SS nem nagyon de idegesitööö 250gb-s (sata) mi lehet a probléma? Kérem segitsenek . :SSS

Figyelt kérdés
HELP
2012. jan. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha recseg, kattog a vinyó, fontos adatokról minél hamarabb készíts biztonsági másolatot!
2012. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a fej mozgását hallod, amikor nagyon dolgozik, az teljesen normális. Van, amelyik olyan hangos, hogy aludni se lehet mellette.


Akkor van csak baj, ha eddig nem csinálta, és nem is állítottál el rajta semmit.

2012. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
minimálisam recseg nem ugy mint valami 1000 éves gép és pl:játék közben nem is recseg semmit sem. : s igy ezzekkel a szempontokkal mi lehet a probléma ? ..
2012. jan. 31. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi. Amit hallasz, az a normális működés hangja. Ha némát akarsz, szerezz be egy SSD-t.
2012. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem de már hallottam olyasmi dolgokat hogy csapágyas és elöbb utóbb megadja magát stb...
2012. jan. 31. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak nincs ilyen előjele, és amúgy is ritka.
2012. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem köszii a segitséget amugy is xp alatt nem csinálta csak most win 7 van fenn és azota csinálja ezt.
2012. jan. 31. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!