Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincsenek már fehér...

Miért nincsenek már fehér perifériák?

Figyelt kérdés
A media marktban azt mondta a csávó akitől megkérdeztem, hogy a fehér a visszavonult oprendszerek színe, meg az elvaulást jelenti és hogy a fekete a jövőbelátás, és a fejlődés színe. EZ AKKORA BAROMSÁG, HOGY SZINTE MÁR FÁJ. Valaki tud normális választ adni erre, mert néhány ember aki ilyen téren dolgozik az úgy látszik sötét.
2012. jan. 30. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem erre te is tudod a választ. most nézz meg 1 fehér gépházat, monitort, billentyűzetet, egere akármit és utána egy feketét/szürkét-"ezüstöt" vagy valami sötétebb színűt szerintem magadtól is bevallod hogy jobban néz ki és a többi dolgokhoz is jobban mennek, a fehér amellett hogy koszolódik és még egy idő után meg is sárgul ami szerintem irritálóan rondán néz ki
2012. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel mert nekem nem volt világos. De minek megy ilyen ember media marktba dolgozni, és uténa meg egyből mondja hogy vegyek komplett gépet. De fehér gépbe fekete meghajtót hülyénnéz ki belerakni és ez a másik problémám.
2012. jan. 30. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Van még fehér meghajtó is:

[link]

[link]

2012. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy még találhatsz fehér perifériákat is(néhány koolink stb..., ODD-t meg a többiek linkeltek), csak nem sokat, mivel szerintem is hülyén néznek ki kissé.

"mert néhány ember aki ilyen téren dolgozik az úgy látszik sötét" Ó ha tudnád hány PC szervizessel vesztem már össze az ő "felsőbbrendű" tudásuk ellen, és folyton csak azt lehetett hallani a szájukból hogy:"Én vagyok a szervizes nem te"!

2012. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösözönöm az utóbbi 3 választ. Utolsónak: igazad van, de tényleg, megkérdezek valamit és egyből az rossz meg régi vegyek újat, ha nem jön a "ki a szervizes?"duma meg hogy ilyet hogy nem fogadom el, hogy nincs ilyen már. Baromság.
2012. jan. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!