Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Mondjátok milyen tudni...

MagiQ kérdése:

Üdv. Mondjátok milyen tudni milyen videokártyát tudnátok ajánlani elfogadható áron a jelenlegi konfigurációmhoz? CPU: Intel i5 2500k RAM: 4GB Geil 1333mhz Alaplap:Gigabyte GA-PH67A-D3-B3

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Én inkább Kingmax ramot vennék, és Gigabyte alaplapot nem ajánlok. Amúgy mennyi az az elfogadható ár? Játékra kell a gép? Mert ha csak játékra kell, és nem akarsz renderelni vagy szerkesztgetni, akkor bőven elég egy AMD Phenom II X4 960T proci is, az olcsóbb és többet tudsz fordítani VGA-ra. Tápegység milyen?
2012. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom azt a giga lapot, se a márkát és se a chipsetet. Egy K-s CPU mellé P67-es vagy Z68-as lap illik.

A Geilt tényleg hanyagolhatnád ott a kingmax is.

Am mire kel a gép?

"udnátok ajánlani elfogadható áron"

Na mégis mennyi is az?

2012. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Inkább ajánlok egy X4 960T + Asrock 970 Extreme4 alaplapot:) De persze ha CSAK játékra kell, és az általam említett dolgokra nem kell pluszba.
2012. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eddig tökéletes válaszok érkeztek a kérdésre!

Köze sincs hozzá!! Hol olvastatok olyat hogy mit változtatnátok meg a konfigon,vagy hogy jó e ez az össze állítás... (ezért tuti lepontozás lesz...)


Ahhoz a procihoz minimum egy HD6850-es,VAGY Nvidia oldalról egy GTX560 kártya "illik",ettől csak felfelé!

2012. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"a jelenlegi konfigurációmhoz". Szóval te ajánlgathatsz bármilyen lapot meg procit ha már mind2 megvan.
2012. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja elnézést. Nem olvastam el rendesen. Akkor a válaszom mindegy. Én legalább egy HD6850et vennék bele.
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na én se. Elnézést segíteni tényleg bűn lenne.

Na ha már meg van akkor meg mondom hogy szarul csináltad, de legalább írd már le a pontos összeget...

2012. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na oké én se olvastam el rendesen amúgy ez igaz. :)
2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4: Kösz a figyelmeztetést, de azért úgy mondod mintha nem hibáznál vagy tévednél, én is emberből vagyok:D
2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amelyikre van pénz.

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!