Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 120mm ventit vegyek?

Milyen 120mm ventit vegyek?

Figyelt kérdés

max. 2500-at szánnék rá, mivel összesen 4 ilyet szeretnék venni, és így már kissé húzós az ár, főleg az Antec H2O 620 mellett. én az Aerocool Shark-ot találtam, de tudtommal az csak a PC GEAR webshopban kapható. tudtok ahhoz hasonló ár/érték arányú coolert? tudom, hogy nem PWM, de engem nem érdekel a zaj, csak hogy jó legyen a hűtés még alapjáratnál is.

előre is köszi a segítséget!



2012. febr. 1. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm, de ez több, mint amennyit írtam (gari meg csak van az Aerocoolra), és a 2500Ft is már igencsak magas extra ár, mert azt még nem is említettem, hogy venni fogok még szűrőt is (még azt se tudom, hogy milyet http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2.. ) mondjuk ez nem annyira drága, és 20k környékén egy egeret (cm storm sentinel advance, és ezt le nem cserélném egy másikra), szóval 2500 fölött nem nagyon lenne jó.
2012. febr. 1. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!