Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem hallanak mikor a mikrofonb...

Nem hallanak mikor a mikrofonba beszélek, mi lehet a baj? SÜRGŐS, SEGÍTSETEK KÉRLEK!

Figyelt kérdés

Win7-em van, mindent úgy állítottam be ahogy a videókban, é az interneten leírva van, de mégis mikor rámegyek leellenőrizni a hangrögzítőbe akkor nem hallom a hangom, na meg skype-on sem hallanak. Ja és mikor van a beállítás a Mikrofon tulajdonságai/Speciális menüben ott nekem csak 1 csatorna, 16 bit, 48000 Hz (DVD-minőség) van írva az lehet a gond? Mert a videókban úgy van hogy 2 csatornás kell, de nekem nem jelez csak 1 csatornásat és így Mikrofon tulajdonságai/Jelszínekben is csak a Mikrofon menü van és az ott max +50.0 dB lehet. Lehet ez a gond? Más ötletem nincs.

XP-be anno meg tudtam csinálni, de Win7-ben hiába csinálom videók alapján akkor se működik. SEGÍTSETEK KÉRLEK!


Jah és még 1, a HANG menüben a Mikrofonnál lévő függőleges skála alján egy beosztás van csak zölddel az gond lehet?


2012. febr. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
tedd fel az alaplapi hang drivert vagy frissitdsd ez általában segíteni szokott a win 7 érzékeny az ilyenekre főleg ha hangkártyád van
2012. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen alaplapi hang driver van hozzá, lemezt se kaptam meg a típusát e tudom milyen kell, egyébként ha tudnám a típusát valahol ha meglehetne a gépen nézni akkor le lehet tölteni?
2012. febr. 1. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

igen szedd le az aida 64 et tdd fel a dépedre és ez mindent megmond ami a gépeddel kapcsolatos innen szedd le


[link]

2012. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!