Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 939 es socketelésű processor...

A 939 es socketelésű processor helyére belemegy a 940-es socketelésű processor?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a 939 es socketelés megegyezik a 940 es socketeléssel és elvileg a sima sAM3 as socketelésű processor is belemegy. Ha ez igaz akkor az nagyon jó lenne mert akkor nem használt processort vennék hanem újat. Előre is köszi! :)
2012. febr. 1. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
s939 lapba AM3 CPU soha nem megy bele. Amúgy meg ha megnézed a lapod CPU support listáját, meglátod mi megy bele.
2012. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszod! :) És köszi az infót! :)
2012. febr. 1. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
"socketelésű"????? -.-" Ez aztán a magyarság...
2012. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen! :) Már vártam az ilyen kis kotekedős 12 éves nyomoré

kokat...^^ Előbb a saját portádon sepregess utána pofázz másoknak... :) Ennyit rólad! :) Amúgy meg ha annyira nem tetszik akkor minek foglalkozol vele? ;) Inkább tanulj vagy menj el otthonról néha... ne csak kockulj! ;)

2012. febr. 2. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Bocs 21 éves vagyok és rendszergazda... Bocs, hogy hozzá mertem szólni! -.-"
2012. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És ezt pont Te mondod 09:13 órakor... És én menjek el otthonról?
2012. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy rendszergazda vagy.. akkor azért van ekkora szad... amúgy igen én tegnap is dolgoztam csak éppen amikor nincs meló akkor tudok fbozni de nem fogok egy senkinek magyarázkodni.
2012. febr. 3. 05:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!