Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II X3 445 processor...

Dunlop u.s.a kérdése:

AMD Athlon II X3 445 processor mag feloldása. Hogy lehetséges? Mik a kockázatok? és mennyire fog jobban melegedni a cpu utána?

Figyelt kérdés
Van egy AMD Athlon II X3 445 3.1GHz AM3 Processzor-om és mellé egy GF615M-P33 V2 alaplapom! és azt mondták hogy ezen a processoron fel lehet oldani a gyári lezárt negyedik magot is!
2012. febr. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel az alaplappal nem lehet.
2012. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van az alaplapon úgynevezett overclock FSB switch amivel lehet állítani a proci teljesítményét increase 10% speed of FSB , 15% illetve 20%-al vagy lehet hagyni gyári beállításon ! ha ezt állítom mi fog történni?
2012. febr. 3. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyári hűtővel nem húzogatnám az órajelét sehova.
2012. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
ilyen %-os tuningolást ne csinálj mert így szívtam meg én is... nem indult el a gépem, úgy sikerült h az alaplapon ami van elem azt vettem ki és 30 percet vártam vele. inkább állítsd át a buszsebességet. pl: 200Mhz azt átírod 220-ra. és feszültségen ne emelj. de inkább gyári hűtővel semmit ne csinálj!
2012. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor a ramok Mhz-én is állít valamit az alaplap :O azt is nyomja felfele az nem baj?
2012. febr. 3. 11:46
 6/7 lordsithlord ***** válasza:
" dolog: ahogy az előttem író is mondta, ez az alaplap nem engedi a dolgot. A másik, hogy ehhez garantáltan kell egy erősebb hűtő, mivel jelentősen jobban fog melegedni a proci.
2012. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali ez engem is érdekelne.


Prohardveren olvastam olyat, hogyha egy 3 magosat 4 magosítok, akkor a hőt rosszul jelzi ki az adott program azután???


Idézem:

"A maghőt nem fogja kijelezni semmi, ezért tuning alkalmával különös elővigyázatossággal kell eljárni."

2012. ápr. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!