Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a videókártya?

Elromlott a videókártya?

Figyelt kérdés
Egyszer csak bejött egy kék szöveg, és mindig újra indult a gép. Nehezen kitöröltem egy filet csökkentett módban amit hibásnak észlelt, így elindult, rendesen is de ugye nem lehetett állítani például a képernyő HZ-ét meg ilyenek. Megtisztitottam a videókártyát, felraktam az XP-t a Windows 7 után, mert nem engedte a windows 7-et. De most már fel sem ismeri a videókártyát hiába telepítek fel szoftver hozzá. Erőforrásoknál azt írja vezérlőpultba hogy ez az eszköz nem használ mert gondok vannak vele. Mit lehet csinálni?? Előre is köszi.
2012. febr. 4. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Új videókártyát tudsz venni.
2012. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet meghalt a VGA bios
2012. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előbb feltelepítette a Windows 7-et, jó volt egy darabig, aztán megint elromlott meg csíkos kezdett lenni az asztal. És visszajött a kék cucc.
2012. febr. 4. 14:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Ott a bioszba mit lehet állítgatni, hogy jó legyen??
2012. febr. 4. 14:28
 5/10 A kérdező kommentje:
mintha néha más is elmenne. nem lehet valami áram hiba? mi a teendő??
2012. febr. 4. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
ha csíkozódik akkor több mint valószínű h haldoklik.
2012. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondlom akkor nem menthető meg sehogy...?
2012. febr. 4. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
süsd meg. talán megjavul, de nem vagyok benne biztos.
2012. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kitisztítottam mert tele volt porral de az sem segített nagyon rajta. viszont volt hogy bejött de amint telepítettem videós hardvert tönkrement. pedig az kell a gépemhez, most azért nem fogom nem feltenni. zavaró a nem tudom hány hz meg ilyenek...
2012. febr. 4. 19:31
 10/10 MSC ***** válasza:
több mint valószínű hogy kipurcant új kártyát kell venned
2012. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!