Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megér-e szerintetek kb.15-20...

Megér-e szerintetek kb.15-20 ezer árkülönbséget, ha a konfigurációmat helyben, boltban veszem meg, vagy inkább rendeljem neten?

Figyelt kérdés
2-3 webáruházban tudnám megrendelni az általam kinézett konfigot, így kb.160-165 lenne. Ugyanez helyben, számtek boltban kb. 180-185. Szerintetek? Nyilván szubjektív vélemények érdekelnek, gondolva esetleg a garanciális dolgokra, de a helyi vállalkozások segítésére is, személyes ügykezelésre meg persze az anyagiakra is. Ti hogy csinálnátok?
2012. febr. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ipon.hu-ról, vagy pcx.hu-ról vásárolnám. Ugyanúgy garanciális, és akkor olcsóbb is, és össze is rakják neked, igaz plusz költségért, de még mindig olcsóbb.
2012. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, sokat vacilláltam, hogy hogyan legyen, de végül 3-at innen, 3-at onnan, 1-et innen, 1-et onnan. Nem volt mindegyik alkatrész mindenhol :) amúgy is, így sokkal olcsóbb.
2012. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez nálam is így van, legalább 3 helyről kell összeollóznom az árut, hogy legyen amit akarok és a legolcsóbbak között szerepeljen. És elég macerás garanciális igénnyel mondjuk Pestre utazni, vagy postázni a cuccot. Helyben mégiscsak más, nem? Tudom, van olyan cég ahol létezik a garanciafutár szolgáltatás, de ha egy céget választok ki és nem az árucikkenként legolcsóbbat, mindjárt nem 15-20 a különbség, hanem kevesebb.


Várnék még véleményeket, személyes tapasztalatokat!

2012. febr. 6. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csatlakozom az elsőhöz, jó ideje PCX-nél és Iponnál rendelek és probléma nem volt, és én is vidéki vagyok.
2012. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!