Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem sikerül formázni a...

Miért nem sikerül formázni a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Van 2db Pentium 3 számítógép az egyik egy compaq Ipaq álló mini PC a másik pedig normál asztali pc intel alaplappal

az egyiket szeretném összerakni anyunak netezésre


733Mhz pentium III proci és 256Mb SDRAM van benne de az xp telepítésénél azt írja hogy nem sikerült formázni a merevlemezt lehet hogy a lemez sérült


3 HDD-vel is próbáltam de mindegyiknél azt írja szalagkábelt is cseréltem de semmi


Mi lehet a baj?


2012. febr. 6. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy mind3 hdd hibás,vagy a telepítőlemez,vagy az ata csatlakozó az alaplapon,próbáld megcserélni a cd olvasó és a hdd kábelt,valamelyik lehet ezek közül.
2012. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kábelek cseréje a HDD-re újra, ha mind 3 HDD-nél jelentkezett ilyen nincs hogy mind rossz :)


Rosszabb esett: Alaplap HDD vezérlője (ITE chip) ment el. akkor alaplap csere

2012. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi de mind a 2 alaplapon rossz lenne az IDE vezérlő?


RAM nem lehet?

2012. febr. 8. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
ram nem befolyásol, lassan úgy tűnik hogy ez kb lehetetlen dolog,esetleg próbálj meg más oprendszerel másra nem tudok gondolni,netezgetésre és elle a hulla gépre tökéletes egy puppy linux,kb 8-10 perc a telepítés [link]
2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah majd megpróbálom másik oprendszerrel


Nem vagyok anafabéta a gépekhez de ez már nekem is magas hogy 2 gépből 1-re sem megy föl a windows FAT32-ben tudtam formázni de ott meg a következő lépés kékhalál xD


nah mindegy vagy jó lesz vagy nem ha nem akk szarni rá majd veszek vmi gyenge PIV-et


A válaszokat köszönöm megy a zöld :)

2012. febr. 8. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kiment az alaplapod (tapasztalat) nekem is volt ilyen aztán HZ és kifüstölt az alaplap:D
2012. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!