Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri külföldről hardvert venni?

Megéri külföldről hardvert venni?

Figyelt kérdés
Mennyivel olcsóbb ott a hardver.PL. Ausztriába?
2012. febr. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Testvérem kint volt 1 hétig külföldön és adtam neki pénzt procira és 20%al olcsóbban vette meg mint itt Mo.-n. (FX - 8150)
2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy olcsóbb. és? majd kiutazol érte, vagy fizeted a szállítási költségeket? egyáltalán melyik hardver? és kint is rengeteg bolt van különböző árakkal, ahogy itt is
2012. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát, az FX cpu-t mondjuk nem éri meg igazán megvenni (itthon), mert rohadtdrága, csak pár boltban kapható. ha elterjedt lenne hazánkban is, akkor az üzletek egymással versengve csökkentenék az árakat, így viszont nincs igazán konkurencia
2012. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ki kell utazni érte? Szerinted nincsenek online boltok mondjuk Angliában? Ha valakinek esedékes külföldre utazni akkor már megveheti ott az adott hardvert. Én nem azt mondtam, hogy utazzon ki, csak annyit, hogy külföldön jobban megéri.
2012. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jó, oké, nem neked írtam, tesód is kint járt, ezért megkérted. oké. de egy "hardver-túrát" szervezni már nem olcsóbb
2012. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor már ugyanott van mintha itthon rendelné meg mondjuk az Iponból. :)
2012. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lindmayer ***** válasza:
és a garancia ügyintézés is körülményesebb
2012. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!