Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATi Radeon HD6770 lefagyasztja...

ATi Radeon HD6770 lefagyasztja a gepet YouTube videoknal?!

Figyelt kérdés
van egy ATi Radeon HD 6770 1G/128bit es vid.karim, ami egy honapos.hallottam mar h az atik szoktak "rosszalkodni"de ez katasztrofa amit muvel.kizarolag a youtube videoknal befagy az egesz gep es eltunik a kepernyom.a jatekok full grafikan futnak es abszolut semmi baj nincs vele maskepp. valaki ha tanaccsal ellatna megkoszonnem.jelzem nem volt gondom egy MSI GF 9800GT vel, ami ezelott volt! rendszer : Win7x64, 8 GB DDR3, i3-550 proci.
2012. febr. 7. 23:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
Véleményem szerint nincs hardware probléme,inkább software,vagy annak hiánya okozza a probléma gyökerét.Személyes megjegyzésem,hogy az Ati-k valóban szoktak rosszalkodni,de úgymond ez a rosszalkodás nem ilyen jellegű.
2012. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha kicserélted a videokártyát, illene a Flash Playert először letörölni (uninstall), majd újra feltenni.
2012. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Plusz a legfrissebb drivert lehúzni az AMD oldaláról , szerintem a gyári cd-n lévőt tetted fel. :D
2012. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
60%
Próbáld a softwares megoldásokat.Driver ellenőrzés,frissítés stb..Menni fog nyugi.100% ,hogy a kártyának nincs baja.Sok sikert.Az első voltam.
2012. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is 6770-es van, és kifogástalanul működik, nálad valami szoftver hiba lehet
2012. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig alaplap BIOS frissítés a megoldás, ahogy azt már pár éve mindenhol mindenkinek elmondták.
2012. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
driver valoban gyari volt ... elfelejtettem rendszertelepites utan letolteni, de most volt ujratelepitve szoval flashplayerrel nem hiszem gond lenne. szoval driverfrissites megvolt, elvileg megfeleloen kellene h mukodjon :) viszont amiutan frissitettem a drivert mar valtott par szint a kepernyo es utana fagyott le :) BIOS frissitest nem merem bevallalni, mert egyszer tonkretettem egy alaplapot es mar nincs ver a p***ban :) megismetelni. ha szervizben frissitik a BIOSt az tuti h segit ?!
2012. febr. 8. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tuti, attól függ, hogy javította-e a gyártó a hibát BIOS frissítés keretében. Ha van 2009-es, vagy annál újabb frissítés, akkor jók az esélyeid.
2012. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a lap típusáról és BIOS verziójáról nyilatkoznál... :)
2012. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

bocsi ha ezek olyan abszurd dolgok amiket tudnom kellene es megsem, de nem nagyon vagom ezt a reszt :D

nade egy ASUS P7H55M-LX rol van szo, BIOS Version: 0303, BIOS Build Date : 07/15/10

2012. febr. 8. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!