Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a 3Gb ram egészét?

Figyelt kérdés
Laptopról van szó! 3Gb ram van benne, integrált videó. Biosban nem állítható, hogy mennyit kapjon a videókártya, nagyon le van "butítva" a bios, szinte csak a boot priority-t lehet állítani. A rendszer tulajdonságaiban 3Gb van de csak 2,25 használható. Oprendszer: win7 32 bit.
2012. febr. 8. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A 32 bitesnek is ki kell tudnia használni 4 gb ig elméletileg.De szerintem rakj fel 64 bitest és azzal jó lessz.
2012. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az integrált a rendszermemóriát használja, szal a 0,75GB Ramodat az eszi meg.
2012. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A videókártya adatainál azt írja hogy van dedikált memóriája, 128 Mb. Az összes elérhető grafikus memóriára viszont azt írja hogy 1051Mb. Azt elfelejtettem írni, de 64 bitessel rendszerrel is ugyanez volt. Hol lehetne beállítani, hogy ne kapjon ennyit? A videókártyát nem használom nagyon(nem játszom), és a rendszerben meg elférne, ha a firefox sok lappal fut+utorrent 40 megás nettel fogja+esetleg film stb...
2012. febr. 8. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A biosban tudod állítani a vga memóriát.
2012. febr. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy vmelyik létfontosságu alkatrész nem bírja kihasználni. ... Rakhatsz a gépbe 14gb ramot is, ha pl egyszerüen a proci nem bírja feldolgozni... .
2012. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MSC ***** válasza:
vagy csak a memória csipp halódik nekem is volt ilyen és az ramcserével végződött
2012. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!