Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 512 mb os videókártyám van...

Szandykah kérdése:

512 mb os videókártyám van 3000 es processorom 2 giga ram DDR2 es mégis a régi NFS most wanted szaggat a cs-be 40 fps em van miért van ez?

Figyelt kérdés

Nvidia Geforce 9500 GT

Intel Pentium 3000ghz

2048 mb ram 533/

ha valaki eltudja mondani mitől van ez akkor legyenszives irja le vagy emailbe

kircobain@citromail.hu


2012. febr. 10. 08:10
 1/3 Evele123 válasza:

Szerintem hasonló probléma lehet, mint amikor egy pentium 4-esen akartam régi DOS játékot játszani pár éve:

A régebbi játékok másfajta memóriát -a memória frefvenciája sem mindegy- (és videómemóriát) használnak, mint amit az újabb konfigokba pakolnak, nem mindegyik kompatibilis azzal a játékkal, vagy csak a memória egy kis részét tudja érzékelni, kezelni.

Az én asztali gépem 3,2 GHz CPU, 1 Gb DDR1 400 MHz (!!!) RAM, 128 Mb VGA (Geforce), 2 db 160 Gb HDD és akadás nélkül mennek ezek a játékok.

2012. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaz hogy nem egy csúcs gép de a most wanted még ennél rosszabb gépen is simán fut (nekem régi gépem: 2.8Hzes proci, 1gb 133Mhzes ram, nvidia fx 5200 128 mb egy ilyen gyenge gépen is ment akadás nélkül). Lehet hogy valami vírus van a gépeden és csak újra kell raknod vagy valami víruskeresővel letörölni a vírust de én azt mondom inkább rakd újra. Nekem olyan volt hogy cod2-be és cod4-be is megvolt fixen a 250 fps 1-2 hónapot nem játszottam csak neteztem töltöttem le ezt azt és mikor egyszer megjött a kedvem a játszáshoz elindítottam a cod2-t és csak 80-90 fpsem volt újra raktam a gépet mert már amúgy is be volt lassulva utána megint minden a régi volt. Neked is ezt ajánlom.
2012. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
windows 7 -m van és most raktam ujra az egészet:/
2012. febr. 10. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!