Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó érték ez egy...

Mennyire jó érték ez egy laptoptól? Az élményindexre gondolok.

Figyelt kérdés

[link]


Csak mert az asztalim i3-as procival, szintén 4 giga RAM-mal 5,9-et tud...igaz abban picit komolyabb a videokari. :)


2012. febr. 12. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Elárulom az élményindex szart se ér!

Amúgy nekd se annyi eszed van hogy leírnád mi van a gépedben, vagy megadnád típusát, helyette ide lököd ezt, de még úgy hogy nem is a táblázatos részt, bár az se ér semmit.

Amúgy a 3,9-et mire kapta? Gondolom az asztalid az 5,9-et a HDD miatt, mivel 5,9 felé "sima" HDD-vel nem lehet menni.

2012. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen felesleges volt felrakni, mivel valoszinuleg a vinyo lassu benne es amiatt kapsz 3.9-es erteket... Rakj fel kepet a reszeredmenyekrol.
2012. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
[link] Ezt a nezetet rakd fel.
2012. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni a többi pontszámot, bár ahogy Hart is írta, nem ér semmit az élmény index, annyira irreleváns. Jó tesztprogramokkal lehetne esetleg tényleges eredményeket kapni. Van számos jó CPU tesztelő, grafikus teljesítmény tesztelő program.


4GB RAM miatt pedig tegyél fel 64 bites rendszert!

2012. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bírom ahogy a hozzáértők lehúzzák a laikust. :(


Talán erre a képre gondoltok, talán nem, mindenesetre ez van:

[link]


Én nem arra voltam kíváncsi, h kinek mit tud a gépe, és az enyém akkor mennyit ér ahhoz képest...csak kíváncsi voltam más is nézegeti-e az élményindexet...és akkor az övé mennyi.

2012. febr. 12. 19:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolóknak is, h vették a fáradtságot a hozzászólásuk megfogalmazására!
2012. febr. 12. 19:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Van 64 bitesem is, csak akkor ahhoz tölteni kéne 64 bites total commandert, stb... :S Persze ha jól tudom...de nyugodtan homályosítsatok fel, ha nem így van.
2012. febr. 12. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az pedig hogy ezek mennyire jo ertekek, nagyban fugg attol, hogy mennyit fizettel a laptopert.
2012. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Arra voltál kíváncsi kinek mit tud, és a tied ahhoz képest?

Az a gond hogy azt hogy mit tud egy gép a Win élményindexéből nem fogod megtudni.

Elmondjuk mi mit tud az, ha leírod mi van benne, vagy milyen a notid típusa.

2012. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én azt hittem többre jó az élményindex, de úgy látom nem mérvadó akkor...
2012. febr. 12. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!