Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a kérdés hogy mit...

Az lenne a kérdés hogy mit tudok csinálni vele? (videokártya)

Figyelt kérdés

Sziasztok én még ilyet nem látam gondoltam ti tudtok segíteni a problémámon:)

Nem mondanám hogy egy tudatlan vagyok de még ilyet nem láttam a kis fiam játszott valami játékon a gépen erre újra indul mikor vissza be kapcsoljuk kék vagy zöld csíkok(egyszer ilyen egyszer olyan) vannak a monitoron (már mielőtt elkezdene tölteni a windows) mikor be jön minden pontos a felbontás elvolt állítva és már a videokártya drivert se látta és minden pontok és kicsi szürke csíkok voltak a kezeléseknél meg próbáltam újra felrakni a driverét persze nem engedte már majdnem azon voltam hogy újra telepítem mikor eszembe jutott hogy félméterre arrébb van nekem egy másik gépem is át lehetne tenni át tetem és ugyan ez volt a helyzet és azt ne is mondjam hogy nem csak csíkos mielőtt elkezd tölteni hanem már nyilak vannak mindenütt és a biost se lehet elolvasni olvashatatlanná vált nehezen lehet ki olvasni nah de azt szeretném kérdezni mit lehet vele kezdeni mert már olvastam utána és volt olyan akinek meg oldódott egy videokártya bios újra telepítésével nem nagyon tudom hogy hogy kell bocsánatot kérek az érthetetlen hablacsolásom miatt de nem tudom meg fogalmazni nagyon mert még ilyennel nem találkoztam válaszotokat előre is köszönöm :))


2012. febr. 13. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Videókártya kidob, új megvesz, beülni a kisfiad nyelvtan óráira...
2012. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jenci ***** válasza:
Több,mint valószínű,hogy a kártya RAM hibás.Csere.
2012. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!