Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom még működő...

Hogyan tudom még működő xp-ről a hangkártya é a videokártya driverét lementeni?

Figyelt kérdés
Újra telepíteném laptopomat, de nem találom már a hozzáadott cd-t amin a driverek voltak. Erről a működő rendszerről kéne valahogy megmenteni. Tud ebben segíteni valaki? Előre is köszönöm!
2009. jún. 3. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen nem igazán létezik, inkább töltsd le a drivereket a netről, vagy rendelj egy új CD-t a gyártótól/üzlettől ahonnan van a laptop.
2009. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan program amivel le tudod menteni a gépre telepített drivereket, próbáltam már, de szerintem egyszerűbb a netről letölteni a laptop gyártójának az oldaláról. Ha már letöltötted akkor kezd el a telepítést.
2009. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lementeni a DriverMax alkalmas [link]

De lehet jobb lenne megkeresni a drivereket tényleg...Everesttel konkrétan rá tudsz keresni, igaz kissé macerás tud lenni a mutatvány.

2009. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2009. jún. 4. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
És, melyik verzió?
2009. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyártó honlapján megtaláltam mindent amit kerestem.
2009. jún. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!