Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ezt a videókár...

Megéri megvenni ezt a videókártyát?

Figyelt kérdés

Ez lenne az: [link]


Gépet szeretnék újítani (szinte mindent:alaplap, proci, vid.kárty, stb-stb...). Ezt a videókártyát néztem ki, és kíváncsi lennék a véleményetkre, hogy megéri-e, mert ahogy nézem szerintem nagyon jó paraméterekkel rendelkezik ez a kártya. Esetleg ilyen árba akad valami jobb is (mert nem nagyon láttam)? A márkáról is szeretnék kérdezni, mert soha nem volt még Zotac kártyám, hogy mennyire megbízható, egyáltalán ez egy jó vagy rossz márka?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. febr. 14. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm. van benne valami igazság! Mostmár ez a kártya is érdekel! Köszi a választ!
2012. febr. 14. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Am milyen gépbe lesz?
2012. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd a továbbiakban egy i5-ös procit még nem döntöttem, hogy az új vagy a régi generációból, szeretnék még 4gb ramot (kingstone vagy crosair), ja kell majd egy új alaplap is a proci miatt, tervezek még valami gépházat és egy megfelelő hűtés rendszert.
2012. febr. 14. 16:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Valami ilyesféle gépbe.
2012. febr. 14. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha i5, akkor Sandy-s i5-öt vegyél és figyelj a minőségi tápra.
2012. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tápot azt nemrég vettem, mert az előző tönkre ment (3 év alatt 2 táp) az egy gagyi táp volt és most vettem egy Chieftec ctg 500-as tápot remélem ez már bírja.
2012. febr. 14. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó :) Az bírni fogja.
2012. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!