Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Radeon HD 6650M (1GB)...

Berti_92 kérdése:

AMD Radeon HD 6650M (1GB) Overclocking/tuning ->?

Figyelt kérdés

A kérdés itt az, hogy hogyan? Tehát milyen programmal, mit, hol változtassak meg?


(Core speed 600Mhz, Memory bus 128bit, 1024MB DDR3, openGL 4.1)

Hűtést szerzek hozzá, egy négymagos proci fogja kihajtani, szóval csak már csak a videókártyán múlik minden...

Sose tuningoltam még vidikarit, szóval azt se tudom, mi fán terem ez a műfaj:D


2012. febr. 17. 22:08
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
ugye tudod, hogy ez egy laptop videókártya? alapszabály, laptopot sose tuningolunk.
2012. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha mégis? :D akkor hogy kell? :D *.*
2012. febr. 19. 01:22
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

nem azért nem szokás, mer' "én azt mondtam", hanem mert veszélyes a gépre nézve (laptop: alulméretezett hűtés, hiába raksz alá hűtőpadot, sz@rt nem ér), és egyébként értelme sincs.

ha játszani és tuningolni akarsz, arra való az asztali számítógép.

2012. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Óóó:( Értem... Azért köszi :)
2012. febr. 19. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
AMD GPU Clock Tool-lal lehet rajta húzni párszáz megaherzet. Nekem is fel van húzva a HD5470esem a laptopomban. Ha túl sokat húzol, akkor max újraindúl a gép, és nem lesz semmi baja. Egyébként meg nem melegszik sokkal jobban.
2013. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!