Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes utángyártott TONER-t...

Érdemes utángyártott TONER-t venni?

Figyelt kérdés

van egy xerox phaser 3100MFP nyomtatóm és szeretnék bele venni toner-t

Láttam 10.000 ért után gyártottat amivel 4000 oldal-t lehet nyomtatni és egyet 19.000 ért ami gyári avval csak 2.200 at

Ki nek van tapasztalata az után gyártott patronokról?


2012. febr. 18. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lézer tonert nyugodtan vehetsz utángyártottat is, általában nincs velük gond.

De ha most van benne egy üres toner (pláne ha az eredeti), akkor vidd el és 6-7 ezerért megtöltik. Egy eredeti tonert legalább 3x lehet tölteni.

2012. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Igen érdemes, én évek óta csak azt veszek, eredeti tinta egyszer volt a gépben, amit eleve hozzá adtak, azóta csak utángyártottat vette, több fajtát is.

Nem csak hogy a minősége ugyanolyan, de több a tinta is benne.

De a legfontosabb hogy eredetiből egy szett 12000ft lenne, utángyártottból egy ezresből kijön, ami nem mindegy.

2012. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 18. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Második emberke nyilván tintasugaras nyomtatóra gondolt. Lézerből utángyárottat nem kapsz ezerért.
2012. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam...

Nekem nem tintasugaras van hanem lézer :9

de az a lényeg hogy jó az utángyártott is :)

2012. febr. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!