Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vírusírtót ajánlanátok?

Milyen vírusírtót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

(Válaszaitokat indokoljátok.)

Előre is köszi!


2012. febr. 18. 17:00
1 2
 1/17 anonim válasza:

[link]


Ez tűzfal és antivírus egyben. Ha a telepítés után nincs ott a vírusírtó csak a tűzfal, akkor a programok telepítésében a módosításra kell menni és bepipálni a vírusírtót is és telepíti. Ingyenes, magyar nyelvű.

2012. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor az előző vírusirtót (ami elavult) letörölhetem?
2012. febr. 18. 17:09
 3/17 lindmayer ***** válasza:

avast

évek óta azt használom, és még nem lett vírusos a gépem( bár nem is szoktam vírusos oldalakat meglátogatni)

2012. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ha tudom hogy egy oldal vírusos én se látogatom túl sokat, de az avast az jó ! Köszi:D
2012. febr. 18. 17:12
 5/17 anonim válasza:

Comodo önmagában jó. Minden más virusírtót leszedhetsz de ha van virusírtód akkor minek kérdezted egyáltalán?!


Elavult? Frissítsd le a vírusadatbázisát, amit normális esetben automatikusan megtesz ha van netkapcsolat.

2012. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én a Panda Cloud Antivirust használom.

Kicsi, gyors, háttérben futva ~8MB-ot eszik a memóriából, ha fut a grafikus felülete, akkor ~20MB-ot.

Link: [link]

2012. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az AVG a legjobb! Annyi a hátránya, hogy kicsit több RAMot eszik, de sok tulajdonsága van, minden ellen véd. Jó választás! ;)
2012. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Panda az nagyon gagyi. Találkoztam olyan Panda vírusítóval, hogy maga a vírusírtó volt vírusos. Kész vicc az a program.
2012. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Az AVG nem túl jó. Pláne ha beépíti magát a firefoxba. Comodo jó.
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Viszont, ha az oldal betöltésekkel kapcsolatos a félelmed akkor ne vírusirtót, hanem tűzfalat telepíts, mert az véd az ilyen netes dolgoktól. :)
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!