Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vehetek DD3-as ramot?

Vehetek DD3-as ramot?

Figyelt kérdés
Adott egy N68C-S UCC alaplap, amiben van DDR2-es és 3-as csatlakozó is. Azt olvastam, hogy a DDR3 csak am3-as (na ezt nem tudom micsoda) procival működik. A procim amd athlon ii x2 255. Hol tudom megnézni hogy milyen, és hogy gyárthatnak-e egy processzorból többfélét.

2012. febr. 18. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Proci jó, támogatja a DDR3-as RAM-ot. De ha megveszed a DDR3-as RAM-ot akkor a DDR2-est vedd ki mert együtt nem fog működni a 2.
2012. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ.
2012. febr. 18. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell, hogy ha esetleg azért akarnád cserélni, mert "gyorsabb", akkor nem érdemes, mert a gyorsulás nem igazán lesz érezhető. Ha a mennyiséget akarod bővíteni, és így olcsóbb, akkor viszont mehet.
2012. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért is de az nem igaz, hogy nem fog gyorsulni, mert ami most van az 400mhz-s. Namost ha utánaszámolunk hogy veszek egy 1600mhz-set és még ráadásul 4 gigát...
2012. febr. 19. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem fogod érezni a különbséget, max. benchmark tesztekkel kimutatni.
2012. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!