Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy kár lesz ha X. M. P-ÉT...

Nagy kár lesz ha X. M. P-ÉT bekapcsolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt akarom tőletek kérdezni hogy a A Biosban a memory beállításnál bekapcsolom az X.M.P-ét a ram átvált egyből 1600MHZ-RA.


De nem tudom hogy az alaplapom birja ez az 1,65V-ot

és mivel a procim csak 1333MHZ-IG támogatja a ramokat de viszont egyből müködik 1600mhz-on ha X.M.P-ÉT bekapcsolom az nagy baj vagy a procinál is kell valamit állítani?

Előre is köszi a válaszotokat.


a gépem


INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 3.60GHz 1155 BOX


KINGSTON 4096MB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/4GX


Alaplap: GIGABYTE GA-P67-DS3-B3

CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM



2012. febr. 19. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia , Ha elindul újraindulás nélkül a gép akkor nagy baj nincs . Bár ez elég nagy emelés , ennyit nem bír el egy sima ram . Ha jól látom plusz áramot is kap , úgyhogy gondolj a több hőre is . Egyébként változást a teljesítményben ne nagyon várj ettől . Szerintem majdnem felesleges csak azt meghúzni ! A procit nem muszáj piszkálni és szerintem , ha csak nem vagy tuningfan , nem is szükséges !

Csináltass egy élményindexet , és ha a videókarid sokkal erősebb benne mint a memó meg a proci , akkor gyere vissza és elmondom mit kell hova állítani és miért .

2012. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!