Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel tudom megvizsgálni az...

Mivel tudom megvizsgálni az alaplapot hogy minden rendbe van-e vele?

Figyelt kérdés
memória foglalatok, stb
2012. febr. 19. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vagy vak, akkor tudom ajánlani a szemeidet. Kivel az orrod felett két oldalt találod őket.
2012. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
???
2012. febr. 19. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen programról , de egy hosszabb terhelés szerintem előhozza a hibákat . Az AIDA 32 vagy 64 (rendszertől függően) minden adatot kiír a gépről , hogy mennyi memót ismer fel a belerakottakból , milyen proci stbstbstb... Sőt még rendszerstabilitás teszt is van rajta és ami nem utolsó , hogy elérhető magyarul . Be lehet állítani , hogy mit szeretnél teszteltetni , ott érdemes mindent kijelölni , aztán mehet a teszt . Közben a hőmérsékleteket is nézheted(akár az alaplapét is) , mert az összes érzékelők olvassa . Szerintem , ha itt minden rendben , akkor nagy baj már nem lehet vele .
2012. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!