Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen új monitort vegyek?

Milyen új monitort vegyek?

Figyelt kérdés

most egy 4:3as 19"os lcd monitorom van de ez sajnos a sötét részeknél elég gyatra. pl horror filmeknél.

ott elég sok a sötét rész és nem valami kivehető a dolog hogy mi folyik ott. Következő monitor vásárlásnál mit kell néznem hogy ez ne forduljon elő még egyszer?


2012. febr. 20. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

mennyid van rá?

ajánlott márkák:

Asus

Acer

BenQ

AoC

van még 1 nagyon jó de az nem e világi :( lese írom

2012. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Samsung egyáltalán nem olyan elképzelhetetlen választás.
2012. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja igen azt kifelejtettem

bár azoknál gyakoribb a pixelhiba mint a többi társánál

2012. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem acerem és samsungom is van, mindkettő nagyon jó, de talán egy harmadikat ajánlok, benq. Volt egy nagyon jó 40 ezer körül pár hónapja. Amúgy a samsungnak is szép a képe. Az acerem meg csak simán szeretem. :)) Amit nem ajánlok semmilyen körülmények között: LG.
2012. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1.! Milyen monitor az ami nem e világi?
2012. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az LG antipártiakkal is vitatkoznék. Az egyik terem nálunk tele van gyönyörű képű 24 colos LG monitorokkal. Nincs rajtuk egy gomb sem amit megnyomhatnál, cserébe elég fölé helyeznek a ujjad vagy gyengéden megérintened. Nekem nagyon bejön :D Ja és egyiknél sincs probléma. Szép élénk szinek, pixelhibák sincsenek immár egy éve.
2012. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt én megcáfolom:

Suliban 2 éve újították a számítástechnika termet meg gépeket... Szép erős gépeket hoztak meg szép LG monitorokat... amiből 8-at vissza kellett vinni pixelhiba miatt 2-ő pedig be sem kapcsolt... A cég akitől vették helyette ASUS-t adott ami azóta is remekül működik szal lehet mégsem olyan jó az LG... Amúgy én sem ajánlom nekem első monitorom olyan volt, nem is volt vele baj... egy darabig. Aztán egyszer csak nagy csattanás és se kép se hang... Most nekem BenQ van immáron 5. éve és semmi baja! Én LG helyett BenQ, ASUS, Acer és Samsungot ajánlok!

2012. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem vagyok habzószájú LG ellenes, csak a tapasztalat beszél belőlem. Ami nálunk LG volt, MINDEN tönkrement, ellenben sok más márkával ellátott cuccal, ami a mai napig perfektül működik. 2 LG monitorom ment tönkre, 2 LG tv (1 kicsi és egy plazma), 1 LG házimozi-rendszer... vagy 3 LG CD/DVD olvasó/író az évek során. Azóta kerülöm az LG márkát és lám, semmivel semmi probléma.
2012. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rambo75 ***** válasza:

Vehetsz még Philipset is az sem olyan sz*r márka.

Nekem ez a 2. Philips monitorom és eddig semmi baja(kopp-kopp:).

Egyébként ha van pénzed rá akkor mindenképp FullHD-t vegyél.

2012. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg ha bírja a VGA-ja...:))
2012. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!