Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért tünik el samsung galaxy...

Miért tünik el samsung galaxy telon wifi csatlakozás jel?

Figyelt kérdés
üdv! az a kérdésem, van egy tp link wifis router itt van nem mesze 1 szoba választ el, a jelerősség majdnem teljes laptoprol.. viszont ha samsung galaxy telórol rámegyek csatlakozik, és egyszer eltünik a kapcsolat jele egyszer megjelenik.. jelerősségnél meg alig mutat valamit.. eddig működött csak most kezdett el ilyet csinálni. a másik meg hogy egy usb-s wifikulcsot rákötöttem asztali pcre, felrakta a drivert.. ott is ugyan ez.. win alol látja a routert meg van majdnem hogy teli jelerősség.. 3-4 sáv zöld, rá is megyek de viszont jobb alsóba állandóan csatlakozást mutatott mintha próbálná de nem tud.. routerbe beállítottam a gép ip-t meg a gépen belül is hogy rámutasson de még így se.. folyamatosan csatlakozni akart.. akkor van még egy másik ugyanolyan wifis router 1 szintel lejebb, amit innen már csak 1 jelerősséggel lát.. arra is próbáltam, simán csatlakozott 1.re és tudtam is netezni..rossz a router, lehet resetelni kéne ? valami tipp ?
2012. febr. 21. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Reset-eld, és ne piszkálj ip-ket mert a leírásból ítélve nem nagyon tudod mi az ("routerbe beállítottam a gép ip-t meg a gépen belül is hogy rámutasson"). Nagy vonalakban, ha reset-elted, állíts egy wifi security kódot neki hogy védett legyen, aztán a többit hagyd ahogy van :)
2012. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!