Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD beszerelés kis házba?

HDD beszerelés kis házba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott 1 gép, amibe betennék egy sata HDD-t (alap 3.5-es).

Nos, ilyen házam még nem volt, nem tudom a "szokásos módon" behelyezni, ugyanis az optikai alatt nincs "sín", ahova betolható lenne. Egy megoldást látok csak, hogy élére állítva csavarozom fel (tehát a ház oldalával egy síkban, ahol vannak is ilyen kis fém-izék, amibe - gondolom nem véletlenül de - pont beleillik).

Ez normális dolog? Nem lesz így baja?


Köszönöm!


2012. febr. 21. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg menet közben nem lökdösik, ütögetik (külső behatás nem éri) a gépet addig nem esik baja!
2012. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg teljesen illeszkedik oda, akkor valszeg azért van ott. Láttam már ilyet. Semmi gond nincs vele, oldalt is működik a HDD tökéletesen, csak ne mozgasd a házat menet közben, azt sehogy sem szeretik. Ha belegondolsz pl, a PS3-ban is oldalt van a HDD, ha állítva használod. Meg vannak hdd dokkolós házak is, amikbe csatlakozóval a föld felé rakod be a vinyót. Azért arra ügyelj, hogy a vinyó áramköre ne érjen fémhez! ;)
2012. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem!


Ezek szerint nem sátánizmus a dolog.


Köszönöm!

2012. febr. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!