Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchester?

Külső winchester?

Figyelt kérdés

Sziasztok most szeretnék venni a gépemhez egy külső vincsesztert 1tb osrol lenne szó de nem értem valamely típus között olykor 30-40 ezert ft eltérés is van . Mit kell figyelembe vegyek ? mitől tudom h gyors lesz?

Csak háttérhordozóként tudom használni vagy akár mint ami a számítógépemben van belső oprendszer is lehet rajta?



2012. febr. 21. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

- op rendszert nem lehet, rátenni

- az eltérés adódhat a minőségből, illetve a típusából is. Vannak sima USB-s külső vinyók, amiket egy gépre tudsz rákötni és vannak úgynevezett NAS-ok (hálózati tárolók) amiket egy hálózatra (pl. otthoni router) tudsz kötni és így mindenki elérheti aki a hálózaton van. Az utóbbi értelemszerűen drágább és ezek rendelkeznek "LAN" portal.

2012. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és a gyorsaságot honnan tudom ? Mondjuk egy 8gb os fájl mennyi idő még rámásolom?
2012. febr. 21. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
USB-sek közül az USB 3-asok a gyorsabbak, NAS-ok általában mind Gigabitet tudnak (elméletileg) szóval ott érdemes a konkrét típusnak tesztekben, fórumokon utána olvasni, hogy mik a tapasztalatok.
2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!