Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek? Mit javasoltok?

Mit tegyek? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok a mostani gépem kezdi felsdni de netezésre még jó ,, na szóval vettem egy xboxot hogx játszhassam a játékokat hd-,aztán váratlanul karácsonyra kaptam hozzá kinecet és mivel a szobámban lévő monitor kicsinek tűnt ezért felvitük a padlásra a nagy tv-re ! De mivel.szüleim mindig fent vannak és tv-nek így többnyire.se.boxozni se kinectezni ! Szal alig tom használni ! És láttam itt gyakorin hogy.151-180ért nagyon jó konfigok vannak amivel 2-3,évig vinném max felbontáson ugy mint konzolon ! Szóval szerintetek mit csináljak.? Adjam el a box beruházást eés a kimectet meg a mostani gépemet és kis rágyűjtéssel vegyek egY gamer pc-t ? Mert én hajlok pc-s megoldásra !
2012. febr. 23. 22:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja d
2012. febr. 23. 22:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és azért is hajlok pc felé mert az játékon kívül sok másra is jó
2012. febr. 23. 22:15
 3/15 Panda Péter ***** válasza:

"2-3,évig vinném max felbontáson ugy mint konzolon"

ezt kb elfelejtheted. sztem próbáld kibulizni hogy leker

2012. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Panda Péter ***** válasza:

"2-3,évig vinném max felbontáson ugy mint konzolon"

ezt kb elfelejtheted. sztem próbáld kibulizni hogy lekerüljön hozzád a TV, és maradj konzolnál.

2012. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az lehetetlen hogy kibulizzam ! más tv ninsc azon kivül meg az enxémen kivül szal.. ! Egy eröseb pc-vel igenis lehet 2 évig max felbontáson játszani !
2012. febr. 24. 12:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Abból a pénzből, amit gyűjtenél(a box, a kinect, meg a régi pc mellé, ahhoz, hogy meglegyen a pc ára)vehetsz egy TV-t(használtan ugyanennyiér mégjobbat.)
2012. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy eladom a kinectet és az xboxot is és a mostani pc-t is és nyáron rágyűjtök azt veszek egy gamer pc-t ! Vélemény erről ?
2012. febr. 24. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Baromság.
2012. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mert ?
2012. febr. 24. 22:33
 10/15 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Én arra gondoltam hogy eladom a kinectet és az xboxot is és a mostani pc-t is és nyáron rágyűjtök azt veszek egy gamer pc-t ! Vélemény erről ?



INKÁBB EZ:



A kérdező kommentje:


Én arra gondoltam hogy nem adok el semmit és nyáron rágyűjtök azt veszek egy jó TV-t ! Vélemény erről ?



Válasz:


Nagyon jó ötlet én is ezt tenném a helyedben.

Nézd! Itt egy egész jó TV:



[link]



Nézd meg, egész jó áron vannak a vaterán!


Egyébként teljesen jó ötlet, hogy semmit nem akarsz eladni!És így kevesebbet kell gyűjtened is.De minél többet gyűjtesz, annál jobb TV-t tudsz venni.

2012. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!