Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy több mint 3 éves...

Adott egy több mint 3 éves ASUS laptop, mostanában azt csinálja, hogy egy-egy másodpercre megakad: Egér, zene, kép minden, majd minden megy tovább. És ezt körülbelül negyedórás gyakorisággal! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

HDD Sentinel: 100%/100% Működési idő: 301 nap Hátralévő idő: több mint 1000 óra. Minden rendben talált.

CCCleaner programot folyamatosan szoktam használni, a registry tiszta!

Esetleg töredezettségmentesítést csináljak?

Windows 7 64bit Ultimate-m van, 4 giga ram miatt. Az oprendszerem egy éve van fent jelenlegi formában!


2012. febr. 24. 10:40
 1/5 nrrolli ***** válasza:
mikor lett ujra telepitve?
2012. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fragmentálódtak a könyvtárai. Defraggler 2h alatt felhozza, de a C-n 20-30% szabad hely kell hogy működjön. Drivereit is frissíteném /DriverGenius/
2012. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
töredezett fálj rendszer
2012. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hali


Ahogy írtam, 1 évesnél kicsivel több éve van fent a rendszer.

A töredezettség mentesítést megcsináltam, nem ír töredezettséget.

Ez a Deflagger ez nem ugyanúgy töredezetségmentesítő?


Egyébként iszonyatos Gigabájtok keletkeztek a windows könyvtáron belül, pl. a winsxs könyvtár.

2012. febr. 25. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellően beállított rendszer.
2012. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!