Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Idén nyáron a 320 Gb winyómból...

Idén nyáron a 320 Gb winyómból részlegesen kiszakadt az usb kábel. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Idáig nem is lenne nagy gond, vettem rá 2500ft-ért egy új házat, de amikor bedugom azt se mondja, hogy fapapucs! Nem értem mi lehet a baja, külön rádugtam a gépben más csatlakozóval, de semmi. Mi lehet a baja?
2012. febr. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Külső vinyó?

A a tartó amit vettél hozzá biztosan jó?

Érdemes lenne kipróbálnod egy másik vinyóval is.

Valamint két végű USB kábelt használsz?

Az áramellátásuk ezeknek elég kritikus dolog,(nekem volt olyan az egyik gépemmel hogy néha felismert, néha nem)

Ezért nem árt olyan kábel ami 2 csatlakozóból szipkázza a szuflát...

2012. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 kimeneteleű USB.Nem látja sehogysem se házzal, se anélkül, alig fél éves, sok adat van rajta, félek,hogy tönkre ment! :(
2012. febr. 24. 19:50
 3/4 A kérdező kommentje:
áramot kap kb 15 másodpercig pörög benne a lemez aztán leáll. Semmi jel.
2012. febr. 24. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sehogy se ismeri fel a vinyót akkor lehet hogy az döglött be. Ha az adatok nagyon fontosak akkor KÜRT kft-nél érdeklődj. De az tuti hogy drága lesz.

Meg garancia kell hogy legyen rajta. Szóval azzal próbálj kezdeni valamit.

2012. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!