Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Arctic Cooling Alpine 11...

Krisz2 kérdése:

Arctic Cooling Alpine 11 rev.2 vs. Intel Core I5 alap hüttő?

Figyelt kérdés
Meik a jobb?Ugy értem nekem azt tanácsolták h ha játszani is szeretnék akk jobb ha lecserélem és az eggyik ujságban ahol ien konfigokat ajánlottak ott ezt(arctic)ajánlották.

2012. febr. 28. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván jobb, mint a gyári. Nekem i5-2500k-m van, és már kétszer előfordult, hogy le lettem f...kázva, amiért kiálltam a gyári hűtő melett. Ez lesz a harmadik :)

Szerintem ha nem állsz neki erőteljes tuningnak, akkor olyan mindegy, hogy 43 vagy 45 fokos a proci. Az enyém 4GHz fölött melegszik annyira, hogy az már sokkkk. De nincs is értelme ekkora frekin járatni. Szerintem tuningra vegyél hűtőt, játékra elég a gyári.

Egyetleg dolog van, amiben talán igazuk van azoknak, akik most mindjárt itt lepontoznak a válaszom miatt, hogy a fenti Arctic valószínű halkabb a gyári hűtőnél, de számomra ez önmagában nem elég ahhoz, hogy vegyek egyet.

2012. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játékra? Oda elég a gyári is!
2012. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tuningolsz akkor elég a gyári is.
2012. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!