Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes a Gigabyte GA-EP35-DS3...

Érdemes a Gigabyte GA-EP35-DS3-as alaplapomba venni új CPU-t?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Intel Core2 Duo E7200-as CPU van benne 3,04GHz-re húzva.

A RAM pedig 4db Kingmax 1GB DDR2 800MHz.

Videokártya: EVGA NVIDIA GeForce GTX 550 Ti Superclocked


Viszonylag szépen elfutnak 30FPS-en a mai nagy grafikájú játékok (BF3), de úgy érzem, hogy ez a VGA többet is tudna ennél, de a régi alkatrészek ebben megakadályozzák.

Vegyek egy LGA-1155-ös foglalatú alaplapot új CPU-val (Intel Core i5 2500k) és memóriákkal (2*4GB DDR3 1600MHz) vagy ebbe vegyek egy 4 magos processzort?

Ha új alaplapot vennék, akkor biztos hogy olyat vennék amin van 2db PCIEx16-os slot, hogy SLI-be tudjak rakni 2 VGA-t.


2012. febr. 28. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, főleg hogy akármit is játszol, videokártya-limited van (az 550-es elég szar, barátok közt is...).
2012. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor inkább gyűjtsek új deszkára és új cpu-ra?
2012. febr. 28. 20:41
 3/4 waland ***** válasza:
Az első azt mondta, hogy ne, mert pont a videokártya a leggyengébb :). Egyébként én nem vagyok ennyire friss hardver témában, csak értelmeztem :)
2012. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ide akartam nagyjából kilyukadni. Szerintem hagyd a gépet úgy, ahogy van, és inkább öld majd a pénzt egy teljesen új konfigba.
2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!