Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX 360 HDD-re másol játék...

Garami kérdése:

XBOX 360 HDD-re másol játék vs. DVD-ről indítás?! HELP!

Figyelt kérdés
Hihi! Következő problémával inkább észrevétellel fordulnék hozzátok! Adott egy X360 elite 120 as vinyóval! Namost több játékot is feltettem hddre régieket újakat is (doa4, shift 2) és most jön egy érdekes helyzet! Mikor a pgr 4 et pakolom föl és vinyóról inditva játszom, akkor szétesik a hang játék közben amikor többen versenyzünk egy versenyben (pl 7 ellenfél) és néha szaggat is, amikor meg dvd ről inditom semmi ilyen sincsen! Létezik ilyen, hogy egy játék sajátossága ez?!:/ Mert a boxnak semmi baja a többi gémből kiindulva!
2012. febr. 29. 00:16
 1/1 Fazekas Zoli válasza:
hali én nekem is akadozik néha halo4 el livon nekem a net miatt volt lehet neked is
2013. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!