Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hasznos és sokoldalú könyveket...

Hasznos és sokoldalú könyveket tudnátok ajánlani, vagy olyan weboldalakat ahol ilyeneket ajánlanak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 18:30
 1/10 themaki1333 ***** válasza:
:) és milyen témában ? :D
2012. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez pont neked való !!

[link]

2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 legendavagyok01 ***** válasza:
2012. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pedig direkt nem írtam ki, hogy milyen témakörben. Gondoltam vannak már itt annyira körültekintőek hogy megnézzék milyen témakörben tettem fel a kérdést, és milyen címszavakat adtam hozzá.


1."válaszoló": PC HARDVEREK


2.válaszoló: Még csak 10-es vagyok, egy kukkot sem értek az egészből, mivel nem tanultam. Gondolom te is csak beütötted googleba hogy szinusz, cosunus aztán amit kiadott, ha pedig nem, akkor váljék hasznodra.

2012. márc. 1. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:

És én honnan a getyám bol tudjam hogy téged mi érdekel ha még a neved sincs kint !!!!!



Hasznos és sokoldalú könyveket tudnátok ajánlani


IGEN én tudok


szakácsmüvészet

2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 themaki1333 ***** válasza:

Na aztán ne sírjál:

[link]


Ha valamit kérdezel ne úgy kérdezd már, hogy mi találjuk ki te milyen témában szeretnél olvasgatni ha meg már ennyire hú de király vagy akkor miért nem te írtad be a googlebe hogy: "Hardver működési elvek" vagy bánom is én mit akarsz...

2012. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11:50


:) NAVÉGRE

2012. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem, mennyi gyökér jár ide, már csak azért megéri megnézni a kommenteket, hogy röhögjek egy jót. Amúgy nem tudom platinum pc mivel tudna meg többet rólam ha kint lenne a nevem.
2012. márc. 4. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasznos és sokoldalú könyveket tudnátok ajánlani, vagy olyan weboldalakat ahol ilyeneket ajánlanak?



na és ebből honnan tudom meg hogy téged mi a bánat érdekel


te gyökér

2012. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nézd meg a témakört


te gyökér

2012. jún. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!