Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap telepítőn mik azok az...

Alaplap telepítőn mik azok az other driverek? Super charger, és Winki. Azokat is fel kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Ha van videókártyám akkor is fel kell telepíteni a chipset drivert?
2012. márc. 1. 22:34
 1/2 cipi8 ***** válasza:
A Chipset driver kell csak a VGA driver nem kell ha nem az integrált (beépített) karidat használod, ugyanis ha fel engeded az alaplapi VGA drivert a gépre és nem azt hanem a PCI Expresset használod akkor az elég nagy galibákat tud okozni én már jártam így mert nem vettem észre egy idegen gépnél, és bekapcs után nem volt kép! Miután újra telepítettem akkor mondják hogy nem az integrált kártya működik a gépben hanem ők vették bele már külön!
2012. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cipi8 ***** válasza:
ja és a Super Charger meg a Winki csak valamilyen kiegészítő progik lehetnek! Döntsd el te hogy kell-e?
2012. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!